top of page

Nieuws uit ons project "Kinderen in Rwanda naar school".Bij de start van het nieuwe trimester is met ondersteuning van onze stichting aan een nieuwe groep kinderen van arme families hulp geboden, zodat deze kinderen naar school kunnen gaan. De kinderen hebben schriften en pennen ontvangen en er zijn schoolkostuums aangemeten. Zonder deze middelen, kunnen zij niet deelnemen aan de lessen.


De opdracht voor het maken van de schoolkostuums is aan de jonge moeders gegeven, die eerder met steun van onze stichting naailessen ontvingen. Een mooie win-winsituatie!


Wij danken alle sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt. Door jullie hulp kunnen deze kinderen naar school en hebben zij de mogelijkheid om de negatieve spiraal van armoede te doorbreken.41 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page